«Питання освіти серед головних аспектів «Стратегії 2030» — Сергій Моргунов

У четвер, 6 серпня, вінницький міський голова Сергій Моргунов відвідав школу № 10, що знаходиться по вулиці Андрія Первозванного. Нині там завершують роботи із тепломодернізації, аби з нового навчального школярам було максимально комфортно.

«Питання освіти серед головних аспектів «Стратегії 2030» — Сергій Моргунов

Відновлювальні роботи у закладі розпочалися восени 2019 року. Відтоді замінили вікна, утеплили фасад, перекрили дах, відновили гідроізоляцію фундаменту, зробили вимощення навколо будівлі, відновили 14 ґанків та облаштували над ними навіси, провели низку інших важливих робіт.

За словами Моргунова, за чотири роки міська влада та уряд Володимира Гройсмана змогли термомодернізувати три десятки освітніх закладів Вінниці.

«Якщо говорити про термомодернізацію, то ми достатньо багато зробили за останні чотири роки, і багато допомагав уряд Гройсмана в частині підтримки від Фонду регіонального розвитку. Ми на цей рік будемо мати фактично 30 закладів, і це не тільки заклади середньої освіти, а й дитячі садочки. Якщо говорити про «Стратегію 3.0», то питання освіти – пріоритет №1. Ми будемо продовжувати не лише модернізацію самих шкіл, а й працюватимемо над забезпеченням матеріально-технічної бази: і в рамках Нової української школи, і щодо створення спортивних ядер для занять фізкультурою та спортом. Це достатньо кропітка і важлива робота для наших дітей та їхнього майбутнього», – сказав Сергій Моргунов.

За словами директорки ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Світлани Куцої, будівля школи відносно не стара за роком забудови, але вона була неякісно зроблена.

«Був плоский дах і це теж було проблемою, ми постійного його ремонтували, але цього на довго не вистачало, кругом затікало. По термомодернізації наша школа вийшла найдорожча у місті. Ми дуже хотіли, щоб у нашому закладі щось зробили, у нас велике приміщення, багато дітей, і хотілося, щоб їм тут було комфортно. Я вдячна міському голові Сергію Моргунову і міській раді за те, що нас почули. Нам пощастило з підрядником, він все добросовісно робив і контролював увесь процес», – розповіла Куца.

Директорка відкрила таємницю, що незабаром на одній зі стін оновленої школи з’явиться великий мурал.

Останні новини

Новини

28 Березня
27 Березня
25 Березня
24 Березня