10 Травня, 2023, 12:40

Проєкт із відновлення і безперервності мікро- та малого бізнесу стартував у Барській та Жмеринській громадах

Розпочинається реалізація проєкту «Створення умов для відновлення і безперервності мікро, малого, в т.ч.  релокованого бізнесу Жмеринської та Барської громад Вінницької області шляхом проведення інформаційно-освітніх заходів та розвитку екосистеми з підтримки бізнесу». Проєкт розроблений цими громадами  у партнерстві з Агенцією регіонального розвитку Вінницької області, яка є виконавчим адміністратором проєкту. Про це повідомляється на сайті Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

Участь в онлайн зустрічі взяли близько 30 учасників: регіональний координатор програми міжнародної співпраці EU4business «Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» Владислав Кавелін, представник Фонду розвитку підприємництва Андрій Мартем’янов, Барський міський голова Володимир Саволюк, секретар Жмеринської міської ради Вадим Кожуховський, координаторка проєкту, директорка Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко, старости, депутати місцевих рад, представники організацій з розвитку підприємництва.

Директорка Агенції регіонального розвитку Наталія Гижко розповіла про суть проєкту та заплановані заходи в рамках його реалізації. Так, проєкт має на меті створити умови для забезпечення сталості та безперервності бізнесу Жмеринської та Барської громад шляхом проведення інформаційно-освітніх заходів, надання ваучерної підтримки бізнесу й підвищення спроможності органів місцевого самоврядування та профільних громадських об’єднань працювати з бізнесом.

Учасниками проєкту стануть по 25 підприємців у сфері послуг та сільського господарства, в т.ч. релоковані; по два представники організацій з розвитку підприємництва та по одному представнику відділів економічного розвитку Барської та Жмеринської громад.

Проєкт впроваджується в рамках програми міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що фінансується Європейським Союзом і Урядом Німеччини та реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

 

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня