1 Квітня, 2022, 10:56

Продукти, одяг, медикаменти: у Вінниці Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб отримав 4,5 тонни допомоги з Франції

Близько 4,5 тонн допомоги з Франції надійшло до Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.
Серед вантажу, прийнятого волонтерами, продукт харчування, побутова хімія, каремати, спальні мішки та одяг. Допомога була зібрана вінницькою швейною фабрикою “Володарка” та її партнерам з Франції SC FORMENS SRL.
“Щиро дякую нашим друзям! Неможливо передати ті почуття, які переживаєш, коли бачиш, як не лише вся Україна піднялась для захисту своєї незалежності, для підтримки один одного, а й як нам допомагає весь світ!”, – каже координаторка Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Ірина Лозова.
Допомога цивільному населенню – головний пріоритет роботи, на чому, зокрема, наголошував керівник Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимир Гройсман.
Майже 5 тонн вантажу надійшло до Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу з Франції Майже 5 тонн вантажу надійшло до Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу з Франції Майже 5 тонн вантажу надійшло до Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу з Франції

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня