23 Січня, 2023, 14:20

Про правила пожежної безпеки нагадали мешканцям Барської та Ямпільської громад рятувальники ДСНС

Аби нагадати людям про важливість дотримання правил пожежної безпеки у побуті в пожежонебезпечний опалювальний період та запобігти виникненню пожеж і загибелі на них, рятувальники разом з представниками органів місцевого самоврядування провели пожежно-профілактичне відпрацювання в с.Окладне Барської територіальної громади та в селах Гальжбіївка, Оксанівка, Біла Ямпільської територіальної громади. Мешканцям нагадали правила пожежної безпеки.

Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.

«Насамперед надзвичайники відвідали оселі самотніх людей похилого віку, багатодітних сімей та неблагополучних родин, адже статистика свідчить, що пожежі найчастіше виникають саме в домоволодіннях соціально незахищених громадян. Під час бесід фахівці ДСНС наголошували селянам на суворому дотриманні правил пожежної безпеки у побуті, експлуатації печей, газових та нагрівальних приладів, електрогенераторів, а також розповіли про послідовність дій у разі виникнення надзвичайних подій та виявлення вибухонебезпечних предметів», – йдеться у повідомленні.

Крім того, ДСНС-сівці нагадали батькам на постійному контролі за розвагами дітей та застерегли, що в жодному разі не можна залишати малечу без нагляду дорослих.
Власникам приватних домоволодінь рятувальники вручили листівки застережного характеру.

Останні новини

Новини

30 Січня
27 Січня
26 Січня