14 Квітня, 2023, 8:50

Пожежну частину ДСНС відвідали юні рятувальники Лука-Мелешківської громади

До рятувальників Вінниці завітали команди Дружин юних рятувальників-пожежних КЗ «Хижинецького ліцею» – «Екстримали» та Сокиринецької філії КЗ «Хижинецького ліцею» – «Спалах» Лука-Мелешківської територіальної громади.

Діти відвідали пожежно-рятувальну виставку, де мали нагоду ознайомитись з історією становлення Служби порятунку, а також дізнатися про героїчний подвиг рятувальників в далекому 1986 році, під час ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції. Команди ДЮРП побачили старовинний пожежний насос та пожежний кінно-бочковий хід. Також, рятувальники «підняли» і надважливе на даний час питання мінної безпеки. Учні на власні очі побачили макети вибухових предметів та дізнались, що робити, коли раптово натрапили на таку знахідку.

У приміщенні пожежно-рятувального частини дюрпівці із задоволенням поспілкувалися зі справжніми рятувальниками, які показали техніку та аварійно-рятувальне обладнання, що знаходиться на озброєнні підрозділу та використовується під час ліквідації надзвичайних подій. Дітлахи з радістю посиділи в пожежному автомобілі та приміряли спорядження бійців ДСНС.

За час спілкування з надзвичайниками, діти отримали корисну та цікаву інформацію, яка є вкрай важливою для їх розвитку та кращого усвідомлення діяльності Служби порятунку.

Цього ж дня, до Державної пожежно-рятувальної частини № 6 м. Гнівань завітали команди ДЮРП Ліцею № 2 «Патрон» та Грижинецької філії Ліцею №1 імені А.С. Макаренка Гніванської міської ради «Опора».

 

ГУ ДСНС України у Вінницькій області

Останні новини

Новини

31 Травня
30 Травня
29 Травня
28 Травня
26 Травня