8 Квітня, 2022, 12:42

Пожежі в екосистемах Вінниччини надзвичайно небезпечні – ДСНС

За добу рятувальники 32 рази виїжджали на ліквідацію пожеж, з них 28 – це загоряння в екосистемах області. Вогнем знищено понад 20 гектарів сухої рослинності.

Щоб запобігати таким випадкам, що шкодять людям і довкіллю, рятувальники ГУ ДСНС у Вінницькій області проводять роз’яснювальну роботу з населенням.

Вони провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору села Моївка Бабчинецької територіальної та на території с. Станіславчик Станіславчицької ТГ. громади з метою запобігати виникненню пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

«Під час подвірних обходів рятувальники закликали жителів сіл не спалювати суху рослинність та дотримуватись правил безпеки в побуті, а також нагадали першочергові дії у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів. Під час відпрацювання фахівці ДСНС звертали особливу увагу на громадян, що відносяться до підвищеної групи ризику: самотніх осіб похилого віку, багатодітних родин та людей, що потребують соціальної підтримки».

Цього ж дня подібний захід проведено фахівцями Хмільницького районного управління на території сіл Безіменського старостинського округу Махнівської ТГ Хмільницького району.

Останні новини

Новини

30 Червня
29 Червня
28 Червня