19 Листопада, 2021, 17:47

Порушення норм карантину виявили у закладах громадського харчування Вінниці

Сьогодні, спеціалісти “Вінницького обласного центру контролю з профілактики хвороб МОЗ України” спільно з спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області та з представниками Національної поліції, вирушили у черговий рейд аби перевірити заклади громадського харчування у Вінниці на предмет дотримання карантинних вимог та режиму роботи в “червоній зоні”.

Під час перевірок закладів харчування, фахівці з комунікації та інформаційно-роз’яснювальної роботи обласного центру контролю з профілактики хвороб проводили бесіди щодо дотримання карантинних вимог та роботи закладів у “червоній ” зоні та наголошували на тому, що такі заходи як носіння масок та соціальне дистанціювання, – залишаються важливими навіть у вакцинованих.

Вінницька область з 18 листопада знаходиться у “червоній зоні” епідемічної небезпеки. Це передбачає ряд обмежень для роботи закладів громадського харчування, розважальних центрів, торгівельних центрів та магазинів. Тепер тільки за умови наявності у працівників та відвідувачів “зеленого” COVID-сертифікату або цифрового сертифікату по негативний результат тесту чи про одужання, заклади можуть працювати у звичному режимі. Тому представники контрольної групи перевіряли наявність у працівників( відвідувачів) закладів торгівлі вищезазначених документів та справжність сертифікатів про вакцинацію, — інформує Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України.

У Вінниці перевіряють заклади на дотримання карантинних вимог

В ході перевірки були виявлені порушення, зокрема – наявність у працівника “жовтого” сертифікату, а не “зеленого”, недотримання температурного скринінгу, відсутність масок у відвідувачів, недотримання дистанції, використання не спиртовмісних антисептиків.

У Вінниці перевіряють заклади на дотримання карантинних вимог

Останні новини

Новини

8 Грудня
7 Грудня
6 Грудня