7 Квітня, 2022, 11:33

Понад ₴300 тисяч зібрали для ЗСУ вінницькі красуні на благодійному аукціоні

У Вінниці відбувся благодійний аукціон «Краса допоможе — Україна переможе!», хендмейд на якому представили учасниці конкурсу «Міс Вінниця».

Свої роботи на аукціон подали конкурсантки, які цьогоріч мали змагатись за звання найчарівнішої дівчини Вінниці, та учасниці торішніх змагань. Красуні підготували свої поробки, аби підтримати наших захисників. Власноруч написані картини, виготовлені прикраси і навіть пошита «розгрузка» — усього було представлено 12 лотів. Загалом було зібрано майже 300 тисяч гривень, які будуть спрямовані на оплату авто для підрозділу ЗСУ.

Найоригінальнішим лотом стала незвична коробка сірників. На її лицьовому боці намальовано українського козака зі списом у вигляді сірника, який палає. Шабля, вуса — усе, як годиться. Але всередині є ще одна — надзвичайно малесенька — коробочка із сірниками. Ці кількаміліметрові сірники — справжні. А на етикетці намальовано такий самий малюнок, що й на «великій». «А для того, щоб було зрозуміло, навіщо все таке маленьке, авторка роботи зробила підпис. «Для запалювання коктейлів Молотова. Власність мишиного батальйону. Секретна біолабораторія», — розповів ведучий заходу Анатолій Борсюк. — Як бачимо, вже українські миші спалюють московських пацюків». Саме цей лот отримав найвищу ціну.

До заходу приєдналась і «Міс Україна — 2021» Олександра Яремчук, яка родом із Вінниччини. Дівчина закликала всіх, хто перебуває в безпеці, підтримувати один одного та разом робити все можливе, аби наблизити перемогу, яка обов’язково буде за Україною.

А соліст проєкту Pianoбой подякував усім, хто долучився до заходу: дівчатам-красуням, які створили лоти, і добрим людям, які їх придбали. «У такий спосіб  ви підтримуєте наших янголів, нашу надію — Збройні Сили України. Нині дуже важливо кожному українцю зробити те, що вони можуть на своєму місці заради перемоги. Я вірю в те, що  ми з вами зустрінемось у мирній, вільній Україні і заспіваємо пісень. Тримаймось разом, тримаймось своїх. Слава Україні!» — зазначив вінничанин  Дмитро Шуров.

А сам конкурс «Міс Вінниця», як пообіцяли його організатори, обов’язково буде проведено після нашої Перемоги.

Останні новини

Новини

30 Червня
29 Червня
28 Червня