14 Березня, 2022, 14:30

Половину суддівської винагороди на потреби ЗСУ перераховуватимуть судді Вінницького апеляційного адміністративного суду

Суддівський корпус Сьомого апеляційного адміністративного суду одноголосно прийняв рішення щомісячно перераховувати 50% суддівської винагороди усіх суддів у фонд підтримки Збройних Сил України, що буде складати орієнтовно близько 1, 6 млн гривень на місяць.

Про це повідомляє пресслужба Сьомого апеляційного адміністративного суду.

«Це рішення має велике значення, адже фінансова підтримка нашої армії у період активного протистояння ворогу значно підсилить наші позиції. Відрахування здійснюватимуться, починаючи з поточного місяця. Водночас повідомляємо, що Сьомий апеляційний адміністративний суд продовжує роботу у штатному режимі, оскільки навіть у період воєнного стану права і свободи громадян нашої держави мають бути надійно захищені. Усе буде Україна! Слава Героям!», – йдеться у повідомленні.

Вінницький апеляційний суд також віддаватиме 50 % суддівської винагороди на потреби Збройних сил України.

Як повідомляє пресслужба Вінницького апеляційного суду, перераховуватимуть кошти з другої половини березня і до закінчення воєнного стану щомісяця на підставі заяви судді.

Таке рішення ухвалили сьогодні збори суддів ВАС. Таким чином служителі Феміди приєдналися до ініціативи Верховного Суду.

«Пропонуємо суддям першої та апеляційної інстанцій добровільно обмежити свою суддівську винагороду: суддям апеляційних судів – перераховувати 50 % на допомогу ЗСУ, суддям першої інстанції – 40 %», – йдеться у зверненні Голови Верховного Суду Всеволода Князєва.

Зазначається, що це не стосується суддів із тих регіонів, де відбуваються активні бойові дії, адже вони були змушені залишити свої домівки та суди.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня