14 Липня, 2020, 9:14

Поліцейські Вінниці розшукали 14-річну втікачку

Уночі 12 липня в Вінниці знайшли 14-річну дівчину. Вона 9 липня пішла на прогулянку та додому не повернулася. Її мати заявила у поліцію про зникнення дитини 11 липня, повідомили в ГУ НП області.

Жінка  зізналася, що не знає, де дочка, бо та на телефонні дзвінки матері не відповідає. Також мати сказала, що дівчина тікає не вперше, тому жінка не зверталася відразу у поліцію, сподіваючись, що дочка сама повернеться додому.

Після заяви поліцейські встановили коло осіб, з якими спілкувалася неповнолітня. За отриманою інформацією, вона знаходилася в районі вулиці Київської. Поліцейські перевірили там автовокзал, магазини, набережні, інші місця цього мікрорайону.

Близько першої години ночі на території однієї зі шкіл працівники ювенальної превенції знайшли дівчину. Побачивши поліцейських, вона кинулась навтьоки. Наздогнавши підлітка, поліцейські доправили її у відділ поліції.

За словами дівчини, вона весь час гуляла містом, а ночувала у подружок. Додому повертатись не хоче через непорозуміння з мамою. Втім зараз дівчина знаходиться вдома.

Останні новини

Новини

25 Березня
24 Березня
23 Березня
22 Березня
21 Березня