17 Жовтня, 2020, 9:38

Поліцейські Вінниччини відпрацьовують алгоритми дій у разі виявлення порушеь під час виборів

16 жовтня поліцейські Вінниччини провели навчання для працівників територіальних підрозділів щодо алгоритму  дій по забезпеченню публічної безпеки в разі виявлення порушень виборчого законодавства на місцевих виборах.

Поліцейські територіальних підрозділів відпрацювали сценарії порушень, які можуть статися під час проведення місцевих виборів, алгоритми дій для чіткого та вчасного реагування на ці повідомлення, документування та надання їм правової кваліфікації.

Зокрема, відпрацювали випадки нападу на дільничну комісію при транспортуванні бюлетенів, виявлення небезпечного предмета на виборчий дільниці, повідомлення про замінування, блокування роботи ДВК, виникнення пожежі тощо.

Головне завдання поліції – забезпечення чесних та прозорих виборів з дотриманням виборчого законодавства. Поліцейські Вінниччини мають великий досвід організації превентивних заходів з метою недопущення порушень правопорядку та реагування на протиправні дії під час виборчого процесу. Разом з тим, їхні вміння та навички необхідно постійно вдосконалювати, –

зазначив т.в.о заступника начальника ГУНП у Вінницькій області Ігор Волокітенко.

Під час навчань Ігор Волокітенко акцентував увагу на нових санітарних обмеженнях відповідно до  карантинних зон та наголосив на необхідності суворого дотримання протиепідеміологічних норм, використанні поліцейськими засобів індивідуального захисту під час несення служби.

Джерело: ГУ Національної поліції у Вінницькій області.

Останні новини

Новини

31 Березня
30 Березня
29 Березня
28 Березня