18 Жовтня, 2021, 11:23

“Покрівля 23-ї гімназії буде повністю замінена до кінця року”, – міський голова Сергій Моргунов

Перший етап реконструкцію гімназії №23 – заміна покрівлі. Роботи мають завершити до кінця року. Наступна черга передбачає підсилення фундаменту і фасадні роботи з термореновації. Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук.

За майже пів століття таке комплексне оновлення в закладі проводиться вперше. У 1974 році школу будували, зрозуміло, без врахування енергоефективних технологій. До того ж – дуже швидкими темпами. Конструктивні недоліки проявили себе згодом. Місцями пішли тріщини. Також став протікати старий дах.

23 гімназія фото 2.jpg«Модернізація закладів освіти – правильне рішення. Діти мають навчатися в комфортних умовах. З 2014 року ми оновили 14 міських шкіл та побудували нову у районі Поділля. Це потребує великих ресурсів, але ми будемо системно робити так і далі», – каже Сергій Моргунов.

Нагадаємо, цьогоріч у місті проводиться термомодернізація двох шкіл – №13 та №23, а також розробляється проєктно-кошторисна документація на реконструкцію інших закладів освіти, зокрема і розташованих на приєднаних територіях.

Останні новини

Новини

8 Грудня
7 Грудня
6 Грудня