20 Червня, 2022, 14:32

Переселенці з Києва відкрили у Вінниці сухий басейн для дорослих – він стане першим в Україні

У Вінниці на Замості з 20 червня запрацював перший в Україні сухий басейн для дорослих. Відкрили його переселенці з Києва. Це простір для відпочинку і дозвілля із тридцятьма тисячами білих кульок.

Про це повідомили співвласники бізнесу.

У просторі для відпочинку є сухий басейн глибиною 50 см і 100 см, триметровий проєктор для кінопоказів, лед-освітлення, м’які крісла-подушки, настільні ігри, іграшки-антистрес і баскетбольне кільце.

«Зараз в українців є особлива потреба полегшити тривожність, розслабитися, зняти стрес. Наша місія на релаксофронті – підтримувати спокій, гарний настрій і бойовий дух. У своїй справі підтримуємо бізнес інших переселенців також. Наприклад, у нашому просторі є макаруни, які виробляє сім’я з Ірпеня. Кульки та матеріали для басейну закупляли в українських виробників.

Так, разом з нашими партнерами та відвідувачами продовжуємо вкладати в економічну діяльність країни, цінувати кожен момент і вірити у скорішу перемогу ЗСУ», – говорить співвласниця басейну Єлизавета Бойко.

Басейн можна відвідувати як індивідуально з друзями, так і орендувати його під заходи – Дні народження, корпоративи, вечірки, побачення тощо. Місткість простору — до 20 людей.

Ціни

  • Сеанс 30 хвилин – 90 гривень.
  • Сеанс 60 хвилин -120 гривень.

У будні до 18:00 години діє знижка:

  • Сеанс 30 хвилин – 70 гривень.
  • Сеанс 60 хвилин -100 гривень.

Оренда сухого басейну до 10 людей – 800 гривень/годину.

Кожна додаткова людина – 70гривень/годину.

Кожна наступна година – 400 гривень.

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня