5 Січня, 2023, 14:22

Передчасно обірвалося життя заступника директора “Вінницяобленерго” Сергія Грогуля

У Вінниці помер 48-річний заступник директора технічного з надійності та якості розподілу електроенергії АТ «Вінницяобленерго» Сергій Грогуль.

Про це 4 січня поінформували у самій компанії.

Після важкої хвороби на 48-му році життя відійшов у вічність наш колега – заступник директора технічного з надійності та якості розподілу електроенергії АТ «Вінницяобленерго» Сергій Васильович Грогуль. Весь колектив АТ «Вінницяобленерго» щиро співчуває родині, рідним, друзям, знайомим з приводу тяжкої непоправної втрати. Разом з вами у жалобі. Глибокий сум і скорбота, – читаємо у повідомленні.

Життєвий шлях

Сергій Васильович Грогуль майже все своє свідоме життя віддав роботі в енергетиці.

  • Після закінчення Вінницького національного технічного університету (1997 р.) за спеціальністю електричні системи й мережі спочатку працював в CO «Вінницькі центральні високовольтні електричні мережі» (ВВЕМ) інженером служби експлуатації електричних мереж,  диспетчером оперативно-диспетчерської служби (1997 – 2004 років)
  • Працював заступником начальника з режимних питань центральної оперативно-диспетчерської служби ВАТ «АК Вінницяобленерго» (2004-2012 років)
  • Працював заступником начальника, начальником відділу перспективного розвитку ПАТ «Вінницяобленерго» (2012-2019 років)
  • Працював начальником відділу реалізації приєднань Сервісного центру обслуговування клієнтів АТ «Вінницяобленерго» (2019-2021 років).
  • З серпня 2021 року був заступником директора технічного з надійності та якості розподілу електроенергії.

Колеги згадують, що Сергій Грогуль виконував свою роботу завжди грамотно, відповідально, сумлінно, був чудовим керівником, гарним наставником.

Не раз за свій професіоналізм його відзначали почесними нагородами Товариства, а нещодавно, до Дня енергетика, йому оголошено Подяку Міністерства енергетики України, – йдеться у некролозі.

Прощання з Сергієм Грогулем відбудеться 5 січня об 11:30 за адресою –  Вінниця, вул.Батозька, 12, «Реквієм».

Останні новини

Новини

20 Березня
17 Березня
16 Березня