23 Листопада, 2022, 12:57

“Передали Херсону 30 тонн палива”, – Сергій Моргунов розповів про допомогу деокупованому місту

Вінницька міська рада передала деокупованому Херсону 30 тонн дизельного палива. Його планують використати для забезпечення роботи інфраструктурних об’єктів у звільненому місті.
Про це пише Вінницький міський голова Сергій Моргунов у своєму телеграм-каналі.

“Передали Херсону 30 тонн палива для генераторів, щоб місто мало можливість підтримувати роботу лікарень, пунктів обігріву, підприємств критичної інфраструктури”, – зазначив Сергій Моргунов.

Транспортувати паливо вдалося завдяки партнеру ТОВ “АВАНТАЖ”, повідомила заступниця міського голови Галина Якубович. Вона також подякувала водію, який погодився їхати у щойно звільнене місто.

“Дорога була непростою. Щиро дякуємо партнеру ТОВ « АВАНТАЖ» і всім, хто долучився до доставки пального. Дякуємо водію, який мужньо і сумлінно виконав свою роботу”, – сказала Галина Якубович.

Така допомога для Херсона – на вагу золота, зазначила начальниця Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова. На своїй сторінці у фейсбук місто подякувало за допомогу.

Своєю чергою Вінницький міський голова підкреслив, що найважливіше зараз – підтримати людей. І в рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу мешканці деокупованих районів Херсонщини вже отримали перший гуманітарний вантаж. Сергій Моргунов запевнив, що Вінниця й надалі буде підтримувати Херсон, передаючи гуманітарні вантажі, зокрема, продукти.

“Уся країна сьогодні об’єдналась, щоб допомогти Херсону повернутись до життя – наскільки це можливо. Вінниця з вами, херсонці!”, – написав вінницький міський голова.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня