1 Лютого, 2023, 16:46

Партнерські відносини налагоджує із саксонським містом Тальгайм Гніванська громада

25-27 січня у Вроцлаві відбувся Форум муніципального партнерства Україна-ЄС. Участь у заході в складі української делегації взяли представники Гніванської міської територіальної громади.

Головною метою Форуму було налагодження співпраці та партнерських відносин українських громад з муніципалітетами країн Європейського Союзу.

– Гніванська міська громада знайшла партнерів та друзів з Німеччини з міста Тальгайм в особі бурмістра Ніко Діттмана, – каже заступник міського голови Віталій Мазур. – Домовились про низку подальших кроків щодо нашої співпраці, зокрема, офіційне закріплення партнерства, написання спільних проєктів для залучення інвестицій у наші міста, культурний обмін.

Віталій Мазур зазначив, що такі взаємовідносини мають велике значення, адже пришвидшують євроінтеграцію України, а також дозволяють зрозуміти, що у нас з європейцями спільне бачення майбутнього.

– Цей захід дав можливість донести ситуацію в Україні «з перших вуст», – каже Віталій Мазур. – Ми бачили велике бажання польських і німецьких мерів та жителів їхніх громад допомагати Україні, чітке розуміння ними, що ця війна – за свободу та цінності.

Захід організований в рамках проєкту Cities4Cities United for Ukraine ініційованого SKL у партнерстві з Інститутом міста Зіндельфінген (Німеччина) за підтримки USAID.

Останні новини

Новини

20 Березня
17 Березня
16 Березня