28 Грудня, 2022, 17:54

П’ятьох ухилянтів та іноземця-нелегала затримали на Вінниччині прикордонники

У пункті пропуску «Могилів-Подільський» виявили кілька випадків підробки документів. Серед них громадянин Кореї, який подорожував з чужим паспортом та п’ятеро ухилянтів. 

Про це повідомляють у Могилів-Подільскому прикордонному загоні.

45-річний іноземець слідував рейсовим автобусом до Молдови. Під час прикордонного контролю в охоронців кордону виникли сумніви щодо належності паспортного документа пред’явникові. В ході перевірки встановлено, що на фото в документі інша особа.

Також, ще п’ятеро громадян України намагались перетнути кордон з підробленими документами. Як підставу для виїзду з України, чоловіки надали Тимчасові посвідчення військовозобов’язаних та Довідки військово-лікарських комісій. Завдяки пильності прикордонників встановлено, що документи сфальсифіковані. Окрім, ознак підробки, охоронці кордону встановили, що посвідчення та довідки не видавались зазначеними територіальними органами.

За ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» та ст. 336 ККУ «Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період» направили повідомлення до поліції.

Кореєць з чужим паспортом та п'ять ухилянтів намагались виїхати в Молдову через Вінниччину

Останні новини

Новини

20 Березня
17 Березня
16 Березня