21 Квітня, 2021, 11:10

П`ять років техніка вінницьких нацгвардійців безкоштовно обслуговується на підприємстві депутата від “Української Стратегії Гройсмана”

Підтримувати захисників України не лише на словах, а й реальними справами – цього принципу дотримується депутат Вінницької обласної ради від “Української Стратегії Гройсмана” Сергій Кривешко.

На очолюваному ним автопідприємстві вже п`ять років проходить технічне обслуговування техніка, яка повертається із зони АТО/ООС. Всі роботи виконуються коштом Сергія Кривешка.

  • Кожну ротацію автівки військової частини 3008 Національної гвардії України, після повернення з зони бойових дій, проходять на моємі підприємстві технічне обслуговування й поточний ремонт, – каже пан Сергій. – Вичищаємо кузови, миємо ходову частину, міняємо мастило. Інколи доводилося знімати з підлоги шар глини у 5-7 сантиметрів завтовшки. Техніка наших захисників має бути доглянутою – це ми беремо на себе.

Допомагає Сергій Кривешко і поліцейському батальйону  “Вінниця”, і волонтерському центру Юлії Вотчер – їхній автотранспорт також ремонтується на ПП “АТП Кривешко”.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня