11 Травня, 2022, 15:37

Орденом “За мужність” нагороджено розвідника з Вінниччини

Мужній воїн Наріман Білялов (Іса Акаєв), який був змушений залишити тимчасово окупований Кримський півострів, перевіз родину на Вінниччину та у 2014 році став військовим розвідником нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони у своєму Телеграм-каналі.

Представники Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського офіційно вручили Ісі Акаєву орден «За заслуги» ІІІ ступеня.

«Сьогоднішня війна – це не війна між одним народом та іншим, а війна між класичним добром та класичним злом. Дії росіян – це якесь зло заради зла, вбивства заради вбивства, грабіж заради пограбування», – зазначив розвідник під час церемонії. Щиро вітаємо мужнього воїна з нагородою та бажаємо нових бойових успіхів в ім’я України!

Героям Слава!

Кримчанин Наріман Білялов залишив окупований півострів і перетворився на розвідника Ісу Акаєва у 2014 році, коли вирушив захищати Україну на Донбас у складі добровольчого батальйону «Крим». Після участі у бойових діях він разом із сім’єю — дружиною та дев’ятьма дітьми — облаштувався у Вінницькій області. Зажив мирним життям. Проте напад РФ знову змусив «Ісу Акаєва» взятися за зброю. Білялов кілька тижнів провів у боях на Житомирській трасі і був одним із перших, хто входив у розташовані вздовж неї села, що пережили окупацію.

Останні новини

Новини

24 Травня
23 Травня