15 Вересня, 2021, 16:33

Оновлено дорогу до села Дашківці Якушинецької громади

Одним із найбільших сіл свого часу у Літинському районі, а зараз вже в Якушинецькій громаді  є село Дашківці.

Село має велику локалізацію, багато виробничих підприємств сільськогосподарського, переробного й транспортного напрямків.

Разом із тим,  впродовж десятиліть, чи не найболючішим питанням була дорога від траси М-12 в село. Покриттям на ній слугувала укладена свого часу бруківка, але з плином років, рельєф внаслідок різних факторів, на багатьох ділянках деформувався і рух транспорту став досить проблемним, а користування такою дорогою призводило до руйнації ходової частини транспорту та неабиякої аварійності.

Мешканці звернулися до голови Якушинецької громади, представника команди “Української Стратегії Гройсмана” Василя Романюка з проханням посприяти у вирішенні проблеми.

За його сприяння майже одночасно із приєднанням села до Якушинецької громади  почало опрацьовуватися питання ремонту цієї єдиної транспортної артерії.

На сьогоднішній день перша ділянка цієї дороги  від траси в село протяжністю понад 1 км 300 метрів вже заасфальтована. Продовжуються і інші роботи в цьому селі. Це і будівництво медичної амбулаторії  в центрі, прокладання централізованого водогону, ремонт приміщення, виділеного під клуб і багато чого іншого.

 

Новини

18 Жовтня
16 Жовтня
15 Жовтня
14 Жовтня
13 Жовтня