23 Вересня, 2020, 18:57

Олена Бень: ” Маю велике бажання розвивати нашу ОТГ та наводити лад в громаді”

Політсила Володимира Гройсмана на місцевих виборах виступила потужною та професійною командою, яка готова поборотися за місця в органах місцевого самоврядування всіх рівнів.

Олена Бень, Українська Стратегія Гройсмана, Чернівці

Олена Петрівна Бень – відома серед жителів Чернівецького району своїми благодійними справами, цілеспрямованістю та відповідальністю. Відтак, звістка, що вона балотуватиметься на посаду селищного голови майбутньої Чернівецької ОТГ, порадувала місцевих жителів.

Я – в команді Володимира Гройсмана, тому що він -місцевий політик і багато зробив для розвитку Вінниці, а також має чітке розуміння, як це робити в регіоні. Чернівці – це маленький район, але, сподіваюся, що нас не будуть забувати і допомагатимуть розбудовувати нашу громаду. Ми ж працюватимемо на повну силу. «Українська Стратегія Гройсмана» дає нам чітке усвідомлення, що і поради отримаємо, і підтримку,

– каже Олена Бень.

Найперше, що треба зробити в Чернівцях, – це модернізувати та покращити умови в нашій місцевій лікарні, адже зараз як ніколи ми усвідомили, яке значення має медицина і що може бути, якщо вона не має певного рівня. Також буду активно працювати над благоустроєм території громади. Нам потрібно ремонтувати дороги, соціальні об’єкти та створювати комфортні умови для людей, – розповідає пані Олена. – Я маю велике бажання розвивати нашу ОТГ, навести лад. Знаю, що важливо створювати робочі місця, щоб наші люди не виїжджали, а залишалися працювати на рідній землі. У нас багато талановитих і працьовитих людей. Їм потрібно дати можливість реалізувати себе.

За словами Олени Бень, необхідно звернути увагу і на молоде покоління та дітей, створити умови для їх розвитку.

Ми з чоловіком підтримуємо дітей-сиріт та сім’ї, де є діти з інвалідністю, надаємо матеріальну допомогу для ремонту освітніх закладів, організовуємо благодійні акції, але цього замало, потрібна комплексна робота.

Довідка:
Бень Олена Петрівна народилася 13 січня 1975 року в місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області. Проживає в Чернівцях. Має вищу освіту. Займається підприємницькою діяльністю. Депутатка Чернівецької селищної ради. Заміжня, виховує сина та доньку.

Останні новини

Новини

25 Березня
24 Березня
23 Березня
22 Березня
21 Березня