Олександр Заворітний став кандидатом на посаду тиврівського селищного голови від «Української Стратегії Гройсмана»

Олександр Заворітний

На посаду тиврівського селищного голови від «Української Стратегії Гройсмана» балотуватиметься перший заступник очільника Тиврівської РДА (2018-2020 рр.) Олександр Заворітний.

Олександр Заворітний народився у місті Гнівань Тиврівського району. Його трудовий шлях – від електромонтера «Гніванського кар’єру» – до першого заступника голови Тиврівського районної державної адміністрації. У розпал пандемії коронавірусу він активно допомагав своїм землякам та забезпечував засобами захисту медиків. Олександра Васильовича люди поважають, адже він із тих, хто завжди прийде на допомогу.

— «Українська Стратегія Гройсмана» – це політична сила, яка заслужила довіру людей, бо слова там ніколи не розходяться зі справами. Впевнений – за нею майбутнє. У команді Володимира Борисовича – професійні та досвідчені люди, справжні патріоти рідного краю, — каже Олександр Заворітний.

За словами Олександра Васильовича, у майбутній Тиврівській ОТГ, як і в  багатьох інших, одна із найбільших проблем – це вода, а точніше – її відсутність.

— Також маємо проблеми з вивозом та утилізацією сміття. Це ще одне глобальне питання для багатьох громад. І  якщо найближчим часом не позбудемося усіх цих негараздів, то матимемо страшні наслідки. А ще нам потрібно зробити так, щоб молодь залишалася в громаді, треба показати молодим, якою може вона бути – комфортною, а не занедбаною. Для цього варто докласти зусиль, — розповідає про наболіле Олександр Васильович.

Роботи буде багато, але для її ефективності варто об’єднати зусилля, – вважає пан Олександр і додає:

— «Українська Стратегія Гройсмана» – саме та команда, спільно з якою можна добитись успіху в різних напрямах розвитку громади та всієї Вінниччини.

Нині найбільшим своїм досягненням Олександр Заворітний вважає довіру людей і в жодному разі не хоче її втратити. Для земляків готовий працювати на всі 100 відсотків:

— Через десять років наша Тиврівська ОТГ має стати самодостатньою, сильною, багатою і молодіжною. Вірю, що ми зробимо її такою ж комфортною, як нині – Вінниця. І я докладу до цього максимум зусиль.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня
25 Березня