Олександр Мельник: “Парки Вінниці мають створити оазу гарного настрою та відпочинку для всіх!»

Весна – це, зазвичай, початок прибирання, планування міської інфраструктури до початку нового сезону. Стосується це і парків Вінниці, паркових зон та набережних, які об’єднані в єдине комунальне підприємство «Дирекція парків та дозвілля Вінницької територіальної громади».

Його керівник Олександр Мельник в етері проекту «Рефлекторія» запевнив слухачів, що Центральний Вінницький парк культури та дозвілля імені М.Леонтовича активно готується до початку роботі атракціонів та інших локацій для дозвілля.

«Так, ми не робимо це помпезно, оскільки зараз не той час… Разом із тим, ми готуємо нові атракціони, відроджуємо старі, так би мовити «вінтажні»: наприклад, мають запрацювати каруселі «Ланцюжок» та «Сюрприз», які багато вінничан знають ще зі свого дитинства. Готуємо, ремонтуємо, обслуговуємо… Мало хто знає, що, наприклад, наше легендарне «Колесо сміху» має лише єдиного свого «брата», який працює у Німеччині. Незважаючи на свій «поважний» вік цей атракціон також повноцінно функціонуватиме. А Вінницький «Планетарій» готує декілька нових пізнавальних програм. Парк буде озеленено: висаджуються нові дерева, клумби, квітники. В цей непростий час ми маємо створити оазу гарного настрою та відпочинку для всіх!» – повідомив Олександр Мельник.

Оскільки пан Олександр є депутатом Вінницької міської ради – заступником комісії з питань підприємництва, промисловості, транспорту, зв’язку та сфери послуг, то він активно переймається нагальними питаннями розвитку цих сфер життя міської територіальної громади, а також розповів про продовження роботи Міжрегіонального гуманітарного штабу, що і нині формує різні вантажі для підтримки наших захисниць і захисників, які боронять на передовій нашу незалежність, а також – про допомогу внутрішньо переміщеним особам, жителям деокупованих регіонів, з якими у вінничан тривають партнерські відносини.

Останні новини

Новини

21 Березня
20 Березня
17 Березня