Олександр Ковінько став кандидатом на посаду вороновицького селищного голови від «Української Стратегії Гройсмана»

Олександр Ковінько

Команда «Української Стратегії Гройсмана» представила своїх кандидатів до місцевих рад різних рівнів. На посаду вороновицького селищного голови політсила Володимира Гройсмана висунула кандидатуру нинішнього очільника Олександра Ковінька.

Олександр Ковінько – родом із Вінниці. Колишній військовий, який служив у Німеччині та Туркменістані, повернувся на рідну Вінниччину і розпочав підприємницьку діяльність. Допомагати землякам – для Олександра Геннадійовича звична справа. У 2016 році жителі Вороновиці обрали його своїм селищним головою. Завдяки ініціативі Олександра Ковінька Вороновицька ОТГ – єдина в Україні громада, в якій за рахунок місцевого бюджету застраховані всі діти. Це одна із тих справ, якими нинішній голова пишається найбільше. Однак наголошує, що найцінніше для нього – довіра людей.  Нині він балотується на цю посаду від команди Володимира Гройсмана.

— «Українська Стратегія Гройсмана» – це команда професіоналів, у якій працюють люди, яких я знаю, яким довіряю і поважаю. Вважаю, що лише з такою політсилою можна будувати сильну державу, — каже Олександр Ковінько. — Вірю, що у майбутньому спільною та злагодженою працею зуміємо зробити нашу Вороновицьку ОТГ однією з кращих на Вінниччині. Це буде красива, розвинена громада, у який живе, а не виїжджає, молодь. Місцем, де буде щасливе дитинство та достойна старість.

Останні новини

Новини

24 Березня
23 Березня
22 Березня
21 Березня