16 Червня, 2022, 14:41

Офіцер з Тульчинської громади загинув у бою з російськими загарбниками

13 червня у Миколаївській області загинув Віталій Зленко з Тульчинського району. Чоловік був засновником та директором національного природного парку “Кармелюкове Поділля”, який створили в 2009 році. 

Про це повідомляють у Тульчинській міській територіальній громаді.

56-річний чоловік мав звання старший лейтенант та служив командиром 3 піхотної роти. Загинув між населеними пунктами Біла Криниця та Велике Артакове Миколаївської області під час бойового завдання.

Захисник родом з села Горишківка колишнього Томашпільського району. Навчався у Кирнасівській школі. У 1989 році закінчив Київську сільськогосподарську академію за спеціальністю інженер лісового господарства.

У 1994 році представник Президента України вручив Віталію подяку за виявлену мужність і відвагу під час гасіння лісової пожежі.

У 2002 році закінчив Українську Академію державного управління при Президентові України, отримавши кваліфікацію магістр “державного управління”.

У 2003 року був призначений на посаду начальника управління сільського господарства і продовольства Гайсинської районної державної адміністрації.

Віталій Зленко став засновником та директором національного природного парку “Кармелюкове Поділля”. Звідси і пішла назва позивного “Устим”. Останнім часом був головою фермерського господарства “Кирнасівське”. У захисника залишилася дружина та двоє дітей.

Довідка: 

Національний природний парк «Кармелюкове Поділля» — це перший національний природний парк у Вінницькій області. Започаткований з метою збереження і відтворення унікальних природних та історико-культурних цінностей. Парк створено згідно з Указом Президента України Віктора Ющенка 16 грудня 2009 року

Національний природний парк «Кармелюкове Поділля» на Вінниччині є єдиною природно-заповідною територією вищого рангу. Парк створений в межах Тростянецького та Чечельницького районів Вінницької області відповідно до Указу Президента та був зареєстрований у грудні 2011 року.

Останні новини

Новини

18 Серпня
17 Серпня