3 Вересня, 2020, 14:15

Очільниця Краснопільської ОТГ Катерина Романенко: “Спільно з “Українською Стратегією Гройсмана” будуватиму успішну громаду!”

До команди «Української Стратегії Гройсмана» щодня долучаються  лідери місцевого самоврядування – досвідчені, виважені, ініціативні й відповідальні. Очільниця Краснопільської ОТГ Катерина Романенко також зробила вибір на користь команди Володимира Гройсмана.

Краснопільська ОТГ – одна з перших не лише у Гайсинському районі, але й на Вінниччині, свою історію вона веде від 2017 р. Відтоді ж її очолює Катерина Романенко – ефективний управлінець, яка здобула багатий досвід роботи в органах місцевого самоврядування. Вісім років пропрацювала вона землевпорядником Нараївської сільської ради, а у 2006 р. односельці довірили їй посаду секретаря сільради. На наступних виборах, у 2010 р., вона здобула перемогу на виборах сільського голови. Виваженість і відповідальність у роботі, вчасна оцінка значення децентралізації дозволили їй претендувати на посаду голови об`єднаної територіальної громади. Від 2017 р. Катерина Романенко очолює Краснопільську ОТГ, а її рідна Нараївка стала одним з 10 сіл нової громади. Цієї осені до Краснопільської ОТГ приєднається ще три села, мешканці яких позитивно сприймають цю новину, адже очолює громаду людина професійна, ініціативна, небайдужа і глибоко порядна.

Коли навесні цього року Україну накрила хвиля пандемії коронавірусу, Катерина Романенко долучилася до роботи спецфонду Володимира Гройсмана «СтопВірус». В якості координатора спецфонду вона забезпечила передачу до медичних закладів Краснопільської ОТГ й навколишніх сіл засобів індивідуального захисту та дезінфекційної рідини – інколи навіть попри спротив невігласів, як це трапилося у Гранові. Також вона організувала передачу допомоги незахищеним верствам населення – це був ще один напрям роботи «СтопВірусу».

Катерина Миколаївна взяла участь у роботі ініційованої командою Володимира Гройсмана стратегічної сесії «Область-Вінниця-громади», яка поклала початок створенню «Стратегії-2030». Наразі очільниця Краснопільської ОТГ разом з однодумцями активно працює над планом сталого розвитку своєї громади – проводить зустрічі, збирає й узагальнює пропозиції. Вбачаючи конструктивний підхід до вирішення багатьох проблем краю, який демонструє «Українська Стратегія Гройсмана», Катерина Романенко прийняла рішення приєднатися до цієї команди професіоналів.

  • Ефект від грамотного написання й відповідальної реалізації стратегії розвитку громади можна бачити на прикладі Вінниці, де команда Володимира Гройсмана здійснила масштабні перетворення – місто шість років поспіль визнається найкомфортнішим для життя в масштабах всієї України, – пояснює свій вибір Катерина Миколаївна. – Наша Краснопільська ОТГ розвивається, збільшується, зростає. Приєднання нових громад для нас – це і нові перспективи, і нові виклики, які потрібно розглядати не похапцем, а з точки зору ґрунтовної стратегії – так, як це було зроблено у Вінниці. Я вбачаю великий потенціал в «Українській Стратегії Гройсмана», і свідомо долучилася до цієї команди – разом ми зможемо більше. Будувати успішну країну починаємо з Вінниччини!

 

Нагадаємо, останнім часом авторитетні лідери місцевого самоврядування та ефективні господарники долучаються до “Української Стратегії Гройсмана”, вбачаючи у ній принципово нову політичну платформу для сприяння сталому розвитку територіальних громад.

Останні новини

Новини

24 Березня
23 Березня
22 Березня
21 Березня