Дашівський селищний голова Сергій Тітаренко користується репутацією досвідченого управлінця – ініціативного й відповідального. Недарма дашівчани обирають його селищним головою чотири каденції поспіль. Його рішення долучитися до «Української Стратегії Гройсмана» виглядає цілком логічно – в команді Володимира Гройсмана ефективні лідери самоврядування вбачають союзників та однодумців, з якими можна реалізовувати амбітні проекти розвитку громад, змінювати життя земляків на краще.
Сергій Тітаренко з 2002 р. незмінно працює на посаді дашівського селищного голови, це один з найдосвідченіших селищних голів на Вінниччині і один з небагатьох з-поміж них, хто здобув ступінь магістра державного управління. Свого часу він належним чином оцінив перспективи об`єднання громад в рамках децентралізації, ініційованої урядом Володимира Гройсмана, і активно сприяв створенню Дашівської ОТГ – однієї з перших на Вінниччині. Наразі громада складається з селища Дашів та 11 сіл, але невдовзі до неї приєднається ще 12 громад. З викликами, які неодмінно з`являться в процесі об`єднання, Сергій Тітаренко розраховує впоратися за допомогою стратегічного планування, яке пропонує команда Володимира Гройсмана.
В «Українській Стратегії Гройсмана» очільник дашівської громади вбачає однодумців і досвідчених фахівців.
-
З боку команди Гройсмана завжди можна очікувати на підтримку, – переконаний Сергій Володимирович. – Так було і навесні, коли зі спецфонду «СтопВірус» надійшла така потрібна допомога для медиків і соціально вразливих верств населення. Тепер, коли мова йде про масштабне об`єднання громад, пропозиція спільними зусиллями створити «Стратегію-2030» є надзвичайно актуальною. Я бачу, що у команди «Української Стратегії Гройсмана» вірна мета – сталий розвиток громад Вінниччини, і є досвід успішної реалізації наміченого – у Вінниці. Я вірю, що команда Володимира Гройсмана досягне успіху, і вирішив, що моє місце – саме у ній. Разом ми розпочнемо будувати успішну країну з Вінниччини.
Нагадаємо, останнім часом все більше лідерів місцевого самоврядування долучаються до “Української Стратегії Гройсмана”, вбачаючи у ній нову політичну платформу для конструктивної співпраці на благо громад.