Обласний список кандидатів у депутати облради від «Української Стратегії Гройсмана» очолила Галина Якубович

Галина Якубович

Обласний список кандидатів у депутати Вінницької обласної ради від «Української Стратегії Гройсмана» очолила заступниця вінницького міського голови Галина Якубович.

Галина Якубович народилась у Жмеринці та працювала там тривалий час. Пройшла трудовий шлях від економіста до очільниці департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради, а нині ж – заступниця вінницького міського голови.

— «Українська Стратегія Гройсмана» – це команда, в якій я впевнена і яку чудово знаю, адже з Володимиром Борисовичем та Сергієм Анатолійовичем працюємо вже досить давно. Тому мені вистачало часу, щоб побачити, що в них слова не розходяться зі справами, — пояснює свій вибір Галина Якубович.

Пріоритетними для Галини Анатоліївни є соціальна та гуманітарна сфери. Цими питанням планує займатись і в обласній раді. Передусім, на її думку, потрібно працювати над тим, щоб зменшити черги до дитячих садків, підвищувати якість медицини та освіти, а також дбати про розвиток культури і спортивної галузі.

— Про свої досягнення говорити не можу, адже їх мають оцінювати люди, а не я. Головне – працювати на їх благо, тоді буде результат, адже довіра – це найголовніше, — каже Галина Анатоліївна.

Галина Якубович працює в органах місцевого самоврядування вже 25 років, за цей час зуміла реалізувати чимало важливих проєктів. Серед них – програми муніципального житла і транспортної реформи у Вінниці, а також програма індивідуального опалення у Жмеринці.

— Вірю, що через десять років Вінниччина стане краєм успішних людей, місцем, у якому кожен житель зможе втілити свої мрії. Хотілося б, щоб молодь не покидала домівок, щоб у селах активно розвивалося сільське господарство, впроваджувались новітні технології. У мене є син, тому я хочу, щоб він залишився жити тут, на рідній землі, міг розвиватися і втілювати в життя все задумане, — додає Галина Якубович.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня
25 Березня