29 Березня, 2023, 15:22

“Облаштування нового укриття дасть можливість вийти на очне навчання 75% учням Писарівського ліцею”, – староста Вінницько-Хутірського округу Владислав Кривешко

Для учнів Писарівського ліцею розпочали робити нове укриття. Орієнтовно роботи мають завершитися за півтора місяця. Це буде уже друге сховище, яке зможе використовувати навчальний заклад під час сигналу “повітряна тривога”. Досі школярі користувалися невеликим приміщенням, яке надав місцевий підприємець.

“Якщо попереднє сховище було розраховане на 50 людей, то нове може вмістити близько 100, таким чином його облаштування дасть можливість вийти на очне навчання 75% контингенту ліцею”, – розповідає староста Вінницько-Хутірського округу, до якого входить Писарівка, Владислав Кривешко.

За словами старости, укриття, яке облаштовується, за потреби буде доступним не лише для колективу та учнів навчального закладу, а й для мешканців населеного пункту.

На даний час підрядники уже розпочали робити запасний вихід та невдовзі мають перейти до виконання внутрішніх робіт. В приміщенні потрібно демонтувати стару опалювальну систему, зробити стяжку підлоги, привести до ладу стіни, облаштувати санвузли, систему вентиляції тощо.

Нагадаємо, торік в Писарівці облаштували сховище для місцевого садочка та амбулаторії. Таким чином, на сьогодні у Вінницько-Хутірському окрузі є вісім укриттів, що дає змогу функціонувати 95% комунальних закладів та якісно убезпечувати місцевих мешканців у разі повітряної тривоги.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня