25 Жовтня, 2020, 11:04

Обережно – провокація! У Гайсині розповсюдили підробні листівки від імені кандидата “Української Стратегії Гройсмана” Анатолія Гука

Відчуваючи своє катастрофічне відставання від кандидатів «Української Стратегії Гройсмана», політичні опоненти вдаються до підлих провокацій та «чорного піару». Так, зокрема, у Гайсині розклеїли листівки, в яких від імені Анатолія Гука повідомляється про зняття його кандидатури з виборів міського голови.

Подібна інформація не відповідає дійсності – Анатолій Гук не знімав і не зніме своєї кандидатури, бо відчуває відповідальність перед виборцями.

– Я не можу зрадити земляків, які довіряють мені і моїй команді, – каже Анатолій Ілліч. – Чутки про те, що я зняв свою кандидатуру, є брехнею і «чорним піаром» моїх опонентів. Кого саме – з`ясують правоохоронці.

Варто нагадати, що Анатолій Ілліч з 2006 р. незмінно працює на посаді гайсинського міського голови, це найстарший міський голова в області і, можливо, в усій Україні. Під час виборів на цю посаду отримав рекордну підтримку містян – 79,6%.

Обережно - провокація! У Гайсині розповсюдили підробні листівки від імені кандидата "Української Стратегії Гройсмана" Анатолія Гука

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня