14 Березня, 2023, 14:29

Новий центр соціального обслуговування для переселенців відкриють у селі Погребищенської громади

31 березня в селі Плисків на Вінниччині відкриється новий центр соціального обслуговування, що функціонуватиме на базі психоневрологічного інтернату. Там житимуть 30 людей, евакуйованих зі прифронтових і деокупованих територій Благодійним фондом «Восток SOS».

БФ «Восток SOS» з 2014 року займається евакуацією та підтримкою цивільного населення під час війни. Від 24 лютого 2022 року фонд евакуював 46 000 людей, 4500 з них – представники маломобільних груп населення.

«Кожен другий запит на евакуацію надходить від людини з інвалідністю. Таким людям немає куди їхати, вони переважно самотні та потребують постійного медичного догляду», – розповів менеджер фонду Євген Голованевський.

У територіальному центрі соціального обслуговування проживатимуть евакуйовані люди з ментальними порушеннями та представники маломобільних груп населення.

Минулого року фонд почав ремонт старих будівель, що знаходяться на територіях лікарень, терцентрів, інших комунальних установ. Ініціатива допомагає створювати нові місця для постраждалих унаслідок війни. У планах команди БФ «Восток SOS» створити 500 місць для розміщення евакуйованих маломобільних людей із зон бойових дій і прифронту.

Останні новини

Новини

24 Березня
23 Березня
22 Березня
21 Березня