22 Серпня, 2020, 9:34

Новий корпус вінницької «швидкої» чекає на обладнання від уряду

Новий корпус відділення екстреної медичної допомоги у Вінницькій міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, який будують третій рік, практично готовий і чекає на обладнання.

Як повідомив 21 серпня міський голова Сергій Моргунов, обладнання, яке мала отримати лікарня в рамках проєкту українського уряду «EMERGENCY 2020», поставлятимуть у два етапи.

«Ми були дещо здивовані, що обладнання буде надходити у дві черги: жовтень та січень, – зі слів міністра охорони здоров’я Степанова.  Ви знаєте, що ми сьогодні будуємо прибудову більше 3000 кв. метрів в лікарні швидкої медичної допомоги. Ще Уряд Гройсмана через Державний фонд регіонального розвитку та Фонд соціально-економічного розвитку допомагали фінансами за рахунок державного бюджету для реалізації безпосередньо цього проекту. Але крім того, ще існує програма, впроваджена нинішнім Урядом, «EMERGENCY», де передбачена відповідна реконструкція приймальних відділень з забезпеченням відповідним обладнанням. Це два паралельних проекти», – пояснив очільник міста Сергій Моргунов.

Восени, сподівається мер, у новому корпусі ШМД буде встановлений комп’ютерний томограф. Також в першій черзі урядового постачання передбачено ангіограф, який буде встановлено у відремонтованій операційній існуючого оперблоку. Решта обладнання (МРТ, цифровий рентген) програми «EMERGENCY» має бути встановлене в існуючих приміщеннях лікарні після проведення капітальних ремонтів.

Загалом, наголошує Моргунов, швидкість реалізації проєкту буде залежати від централізованого надходження обладнання другої черги. Загальна вартість будівництва нового корпусу лікарні ШМД та оснащення його необхідним медичним обладнанням становить  270 млн грн.

Нагадаємо, у лікарні №1 Вінниці готують 50 додаткових місць для ковід-пацієнтів.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня