14 Листопада, 2022, 12:14

Нову станцію мобільного зв’язку встановили у Вінницько-Хутірському окрузі Вінницької громади

У Вінницьких Хуторах вирішили проблему з мобільний зв’язком, адже тепер населений пункт повністю покритий мобільним зв’язком 2G, 3G та 4G форматів.

Щобільше, ця станція мобільного зв’язку розвантажить “сусідні” станції, що неминуче покращить якість зв’язку на Дачних масивах, “Малих Хуторах” та Щітках.

Два роки плідної праці з кількома операторами стільникового зв‘язку, безліч консультацій з експертами у даній галузі, безліч колективних звернень, пошук земельної ділянки для станції, переговорний процес з бізнесом, аналіз та контрольні заміри, отримання усіх санітарних дозволів, плідна робота разом з підрядником увінчались таким довгоочікуваним успіхом — Вінницькі Хутори повністю покриті мобільним зв‘язком 2G, 3G та 4G форматів, – зазначив староста Вінницько-Хутірського старостинського округу Владислав Кривешко.

У Вінницьких Хуторах встановили станцію мобільного зв'язку lifecell

Наразі, на вежі встановлене обладнання оператора lifecell, який, врешті, і є замовником будівництва, проте, очікують, щонайменше, ще одного надавача послуг у 2022-2023. Наступний тиждень устаткування буде проходити етап “адаптації” в мережі, але, навіть зараз, фіксують рекордні для місцевості поблизу лісу (дитячий майданчик) — 16-18 Мбіт/с.

мобільного зв'язку

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня
25 Березня