«Ні смітнику – почуй нас, Борзов!», – у Людавці люди вийшли на акцію протесту

В суботу, 4 липня, мешканці Жмеринського району вийшли на мітинг проти будівництва сміттєпереробного заводу у селі Людавка. Таким чином активісти намагались привернути увагу нового губернатора Сергія Борзова до екологічної проблеми, яка згодом може призвести до жахливих наслідків.

Місцеві жителі розповіли, що у лісі на території колишньої військової частини, що поблизу села Людавка, будують великий завод з переробки сміття. Однак люди бояться, що це буде звичайне сміттєзвалище, яке отруюватиме життя людей навколо і зрештою може стати екологічною катастрофою.

Активісти сподівались, що на мітинг завітає керівництво області, зокрема і губернатор Сергій Борзов та народні депутати від «Слуги народу». Однак на захід приїхав лише голова Жмеринської райдержадміністрації Святослав Ніколайчук.

 

Протестувальники мали намір перекрити дорогу та роздавати інформуючи листівки водіям, втім у протилежному їх переконав голова районної адміністрації. Святослав Ніколайчук наголосив, що за такі неправомірні дії передбачене покарання та зрештою пообіцяв, що у понеділок зустрінеться з ними та обговорить це питання у більш спокійні обстановці.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня