17 Серпня, 2020, 13:17

Неповнолітній вінничанин зі старшим товаришем заробляли на закладанні наркотиків

Удень 16 серпня в Вінниці на вулиці Стеценка бійці батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця»  затримали двох хлопців. Вони робили закладки з наркотиками, повідомляє ГУ НП області.

Порушниками виявилися жителі обласного центру віком 18 років та 15 років. Під час огляду їхніх речей слідчі виявили 30 підготовлених для продажу згортків з амфетаміном та марихуаною. Ще 18 згортків з наркотичними речовинами поліцейські вилучили в облаштованих по місту закладках.

Наразі слідство клопоче про тримання під вартою старшого з підозрюваних  на час досудового розслідування. Йому також інкримінують втягнення в злочинну діяльність неповнолітнього.

Оперативники з’ясовують джерело походження вилучених наркотиків, розпочато кримінальне провадження.

Неповнолітній вінничанин зі старшим товаришем заробляли на закладанні наркотиків

Останні новини

Новини