15 Липня, 2022, 17:31

Національна поліція створила у Вінниці 12 слідчо-оперативних груп

Перший заступник міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін навів порівняльну статистику влучань у цивільні та військові об’єкти на території України з початку широкомасштабного вторгнення рф. Виявилося, що за цей час росіяни нанесли 17 314 ударів по цивільним об’єктам і лише близько 300 — по військовим.

Він також повідомив, що у Вінниці розпочали роботу дванадцять слідчо-оперативних груп Національної поліції України, а також представники слідчих підрозділів Служби безпеки України. А загалом на сьогоднішній момент 95 % воєнних злочинів на території України розслідується саме силами Національної поліції. Розпочато майже 22000 кримінальних проваджень за фактами воєнних злочинів вчинених військовослужбовцями рф та їхніми пособниками.

У Вінниці на роботах із ліквідації наслідків російської атаки та слідчих діях від ДСНС та Національної поліції залучено близько однієї тисячі осіб та понад 200 одиниць техніки.

Передбачається до кінця п’ятниці завершити розбір основної маси завалів. Продовжується й розшук осіб, які вважаються зниклими безвісти.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня
25 Березня