2 Лютого, 2022, 13:32

Народний депутат від “Слуги народу” Олександр Трухін спробував дати хабар та втекти з місця ДТП

Журналісти «Української правди»  оприлюднили відео з ДТП за участі народного депутата  від «Слуги народу» Олександра Трухіна. Аварія сталася  23 серпня на Бориспільській трасі неподалік Києва. На відео нардеп  пропонує поліцейському, що «тихенько відійде в ліс»,  обіцяє «поговорити» з міністром внутрішніх справ Денисом Монастирським.  Далі пропонує правоохоронцям хабар, аби уникнути відповідальності.

Після публікації відео  у фракції “Слуга народу” заявили про виключення нардепа з партії, а генеральна прокуратура доручила порушили кримінальну справу.

На відео, яке опублікувало видання Українська правда, Олександр Трухін заявляє, що не був за кермом авто, яке потрапило в ДТП, та каже правоохоронцям, що сидів позаду.

Також на записах є розмова між правоохоронцями, на якій чути, що один з поліцейських помітив стан алкогольного сп’яніння у фігурантів аварії.

Згодом  Трухін таки пішов до лісу,  але поліцейський пішов за ним. Там депутат знову просив його відпустити, а також принести сумку, у якій «є 150 тисяч». За словами поліцейського, гроші нардеп пропонував правоохоронцям та учасникам ДТП.

 

Останні новини

Новини

1 Червня
31 Травня
30 Травня