27 Жовтня, 2020, 12:28

Найбільшу лікарню Вінниці перепрофілювали для прийому хворих на коронавірус

Увесь ліжковий фонд Вінницької міської клінічної лікарні № 1 перепрофільовано для прийому хворих на коронавірусну інфекцію.

У нас 285 ліжок, і всі вони пристосовані для лікування хворих на COVID-19. Працюємо в напруженому режимі. Щодня приймаємо до 50 нових пацієнтів. Стільки само виписуємо. Є ще хворі, яких доставляють бригади «швидкої». Їх теж декілька десятків, –

повідомив головний лікар цього закладу Костянтин Ліваковський

На початку епідемії в найбільшому медичному закладі міста додатково обладнали ще одне інфекційне відділення. Однак ситуація з поширенням епідемії змусила повністю змінити профіль лікарні.

Збільшили кількість ліжок для лікування хворих на COVID-19 і у міській лікарні № 3. Спершу тут обладнали 60 місць. Тепер їхня загальна кількість становить уже сотню.

Керівники названих медичних закладів стверджують, що приблизно 80 відсотків хворих потребують кисневої терапії. Так, у лікарні № 3 нині триває робота зі встановлення додаткових 67 кисневих точок.

У місті провели аудит наявних систем постачання медичного газу. Киснем забезпечено 180 ліжок.

За словами медиків, киснева терапія є одним з важливих чинників запобігання ускладненням під час хвороби, тому порушують питання про збільшення кількості кисневих точок у медичних закладах, де лікують хворих на коронавірусну інфекцію.

Джерело: “Місто”

Останні новини

Новини

25 Березня
24 Березня
23 Березня
22 Березня
21 Березня