“Найбільш професійним я вважаю уряд Володимира Гройсмана” — Андрій Богдан

Андрій Богдан

Колишній голова Офісу президента Андрій Богдан заявив, що вважає Кабінет міністрів України за прем’єрства Володимира Гройсмана найбільш професійним. Таку думку колишній політик висловив в інтерв’ю виданню «Гордон», коли його попросили оцінити уряди Миколи Азарова, Арсенія Яценюка, Володимира Гройсмана, Олексія Гончарука та Дениса Шмигаля, повідомляє OBOZREVATEL.

— Найбільш професійним я вважаю уряд Володимира Гройсмана. Незалежно від того, подобається він мені чи ні. Найбільш оптимістичний час у країні, найбільш щасливий економічно та найбільш зрозумілий для міжнародних партнерів – це був час Володимира Гройсмана. Тоді спостерігалося 30 із чимось місяців стабільного економічного зростання, маленька інфляція, зрозумілі взаємовідносини з міжнародними партнерами та іншими державами, а також з суспільством, — розповідає Андрій Богдан.

Андрій Богдан порівняв й прем’єрства Володимира Гройсмана та Арсенія Яценюка. На його думку, відразу після Майдану і революції Арсенію Яценюку було важко впоратись з тим, що відбувалось у країні.

— А щодо Володимира Гройсмана, то я впевнений, що у такого сильного управлінця ще буде якась політична чи менеджерська кар’єра в державних структурах, — додав Андрій Богдан.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня
25 Березня