23 Вересня, 2020, 10:41

На вибори гайсинського міського голови “Українська Стратегія Гройсмана” висунула кандидатом Анатолія Гука

Команда «Української Стратегії Гройсмана» представляє своїх кандидатів у депутати місцевих рад та на посади голів територіальних громад. Кандидатом на посаду гайсинського міського голови висунула чинного очільника громади Анатолія Гука – чинного міського голову.

Анатолій Гук з 2006 р. незмінно працює на посаді гайсинського міського голови, це найстарший міський голова в області і, можливо, в усій Україні. Під час виборів на цю посаду отримав рекордну підтримку містян – 79,6%. За час його головування Гайсин змінився невпізнанно. У місті відремонтовано чимало вулиць, майже всюди встановлене вуличне освітлення, наведено лад на площах, встановлено фонтани, відремонтовано дитсадки, поступово розв’язуються проблеми з водопостачанням.

–  Команда Володимира Гройсмана показала свій рівень, створивши й реалізувавши «Стратегію-2020» для обласного центру. Тепер ми маємо шанс поширити досвід позитивних напрацювань і на Гайсинську ОТГ, – пояснює свій політичний вибір Анатолій Гук. – А це краще зробити спільними зусиллями, разом. В команді «Української Стратегії Гройсмана» разом ми розпочнемо будувати успішну країну з Вінниччини.

Досвідчений очільник громади вже має чіткі плани: в першу чергу, намітив вибудувати структуру новоствореної ОТГ. Сподівається на співпрацю з сільськими головами громад, які приєднаються до Гайсина, адже тепер вони можуть працювати на благо земляків як старости. Наступним кроком Анатолій Ілліч вбачає узгодження плану розвитку громади й ухвалення «Стратегії-2030».  Затим – формування бюджету на наступний рік.

–  За десять років наша громада має стати дійсно об`єднаною та розвинутою. Освітлення, дороги, заклади освіти та медицини в селах будуть не гірше ніж у місті Гайсин, не гірше ніж у Вінниці, а молодь залишатиметься працювати на рідній землі, – ділиться планами пан Анатолій.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня