4 Лютого, 2022, 11:39

На Вінничині виявили підпільний цех, де виготовляли сурогат

В Могилів-Подільському поліцейські вилучили з підпільного цеху понад 1200 тетрапаків сурогату під виглядомалкоголю відомих брендів, тонну спиртової суміші, обладнання та матеріали для повного циклу виробництва сурогатного  товару.

(без назви)

Група ділків  займалась  продажем через мережу інтернет, а потім пересилала через місцеву пошту.

Як повідомляють у відділі комунікацій поліції у Вінницькій області:

«Інформацію про незаконну роботу Інтернет-сайтів з продажу сурогатного алкоголю поліцейські отримали на початку 2022 року. За цим фактом було відкрито слідство , під час якого встановили осіб,  причетних до протиправної діяльності.»

Відомо що правопорушники жителі м. Могилів-Подільський віком 31 та 34 років

На Вінничині виявили підпільний цех, де виготовляли сурогат

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 229 Кримінального кодексу України (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару).

Такий злочин карається штрафом від десяти тисяч до п’ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років

Після проведення всіх процесуальних дій та експертиз буде вирішуватись питання щодо притягнення зловмисників до відповідальності також за ст. 204 Кримінального кодексу України( Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) .

На Вінничині виявили підпільний цех, де виготовляли сурогат На Вінничині виявили підпільний цех, де виготовляли сурогат На Вінничині виявили підпільний цех, де виготовляли сурогат На Вінничині виявили підпільний цех, де виготовляли сурогат На Вінничині виявили підпільний цех, де виготовляли сурогат На Вінничині виявили підпільний цех, де виготовляли сурогат На Вінничині виявили підпільний цех, де виготовляли сурогат На Вінничині виявили підпільний цех, де виготовляли сурогат На Вінничині виявили підпільний цех, де виготовляли сурогат На Вінничині виявили підпільний цех, де виготовляли сурогат На Вінничині виявили підпільний цех, де виготовляли сурогат На Вінничині виявили підпільний цех, де виготовляли сурогат На Вінничині виявили підпільний цех, де виготовляли сурогат

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня