12 Вересня, 2022, 12:11

На Вінниччині з початку року платники податків перерахували понад півмільярда гривень військового збору

Упродовж січня-серпня 2022 року, на допомогу українським армійцям, платники податків Вінниччини перерахували до держбюджету 560 млн 333,6 тис грн військового збору.

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДПС у Вінницькій області за інформацією начальника Оксани Домерат.

Посадовець наголошує, що сплачені на розвиток та модернізацію української армії кошти, на 30,2% або на 129 млн 997,0 тис грн перевищують суму, військового збору, перераховану впродовж січня-серпня минулого року.

Згідно з діючим законодавством, платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

«Щодо об’єктів оподаткування військовим збором, то їхній перелік визначений статтею 163 Податкового кодексу України. До нього, крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться і ряд інших. Зокрема, орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо. Ставка військового збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування», – зазначають в пресслужбі.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня