25 Лютого, 2021, 14:00

На Вінниччині визначають кращих серед «малих академіків»

У Вінниці підбивають підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук. Він проходив в онлайн-режимі. Діти здавали на розгляд журі науково-дослідницькі проєкти, після чого презентували та захищали свої роботи. Про це інформує прес-центр Вінницької обласної станції юних натуралістів.

 – Цього року із зрозумілих причин менше школярів подали роботи на обласний конкурс, ніж торік. Загалом, до другого етапу було допущено понад 200 робіт. Активними учасниками стали  представники Гайсина, Тульчина, Козятина, Барського і Тиврівського ліцею тощо. Але найбільше серед учасників було вінничан. Це «малі академіки» шкіл № 1, № 6, № 30, № 7, технічного і Подільського ліцеїв, – сказала       відповідальний секретар Вінницького територіального відділення Малої академії наук  Тамара Корінна.

За підсумками обласного етапу, близько 40 кращих робіт (по одному переможцю на кожну наукову секцію) відбирають на третій, Всеукраїнський етап конкурсу, який пройде в кінці квітня.

У Вінницькому територіальному відділенні Малої академії наук протягом року навчалися понад 500 дітей. Коли це було можливо, вони приїздили до обласного центру на онлайн-заняття. В інший час займалися дистанційно із викладачами.

– На наступний навчальний рік плануємо розширити кількість секцій. Зокрема, започаткувати секцію польської мови, повернути французьку тощо, – додала Тамара Корінна.  – На навчання приймаються учні 9-11 класів, іноді беремо й талановитих 8-класників.

Останні новини

Новини

1 Червня
31 Травня
30 Травня