27 Січня, 2022, 10:15

На Вінниччині встановили ще одну кисневу станцію

В Гайсинській центральній районній лікарні, яка визначена опорним медзакладом та, в якій надають допомогу хворим на COVID-19, встановили  кріогенний газифікатор. Його  місткість складає п’ять тонн, що суттєво збільшить потужності медзакладу.

Про це повідомили на сайті Вінницької ОДА.

Медичний заклад має три джерела кисню. Крім встановленого кріогенного циліндра, у Гайсинській ЦРЛ централізованою подачею кисню забезпечено 180 ліжок. Також у резерві  є 220 кисневих балонів.

У Вінницькій області закупили вже 900 таких концентраторів.

В Гайсинській лікарні встановили кисневу станцію

Директор Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА Ольга Задорожна підкреслила, що на сьогодні більшість пацієнтів потребують респіраторної підтримки.

«Ми мали дуже великі проблеми із забезпеченням киснем у вересні-жовтні минулого року. Ми зрозуміли одне –  нам потрібна автономність та самостійність у кисневому забезпеченні, тому протягом всього 2021 року максимальні зусилля були спрямовані на те, щоб забезпечити повноцінну роботу кисневої мережі. На сьогодні в області майже 3000 ліжок, забезпечених централізованою подачею киснем,» – говорить Ольга Задорожна.

На сьогодні, Гайсинська лікарня завантажена на 54% відсотки. На кисневій підтримці перебувають 35 осіб.

В Гайсинській лікарні встановили кисневу станцію

Головний лікар Гайсинської ЦРЛ Ігор Кохан розповів:

«У відділенні інтенсивної терапії зараз перебувають 80 людей під наглядом лікарів-реаніматологів. Зауважу, що майже 95% пацієнтів, які зараз перебувають у лікарні, не вакциновані. Цей факт чітко вказує на те, що вакцинація надзвичайно необхідна, особливо це стосується тих, хто входить до груп ризику. Звичайно, вакцина не захищає від зараження на коронавірусну хворобу, але перебіг буде легший і збереже людині життя».

Повноцінно киснева станція Гайсинської ЦРЛ запрацює  вже за кілька днів.

 

 

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня