6 Березня, 2022, 7:21

На Вінниччині товариство сліпих сприяє обороні держави

Під час війни практично українці йдуть захищати країну, або долучаються до волонтерства та іншої допомоги військовим. Не залишилися осторонь і у вінницькому осередку Українського товариства сліпих.

В першу чергу для благодійних потреб волонтерів виділили мікроавтобус «Фольксваген» місцевого підприємства УТОС. Він наразі розвозить по Вінниці гуманітарну допомогу, яка прибуває із Європи. Це переважно медичні товари, а також харчові продукти. Така важлива діяльність, координується із міською владою.

Також директор підприємства УТОС Костянтин Ільніцький запропонував Вінницькій військовій адміністрації та мерії використати виробничі потужності для допомоги у воєнний час. Він наголошує, що члени Українського товариства сліпих у Вінниці і області, члени трудового колективу підприємства УТОС, попри обставини, готові приносити користь українському суспільству у цей важкий час.

«Наше підприємство може бути корисним у будь-якому напрямку забезпечення життєдіяльності територіальної громади і Вінницької області в цілому. Варто звернути увагу на технічні можливості станкового парку з металообробки, комунікаційні можливості підприємства в організації будь-якого виду виробництва. Приміром, є можливість виконання робіт щодо пакування, плетіння маскувальних сіток, пошиття швейних виробів тощо».

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня