22 Жовтня, 2020, 14:51

На Вінниччині створили місцеву пожежну команду – коштом фермера-спонсора

У селі Губник створено місцеву пожежну команду, яка є шостою в Гайсинському районі. Такі пожежні команди вже функціонують в Кунківській ОТГ, селах Нараївка, Гранів, Зятківці і Степашки. На урочистості з нагоди відкриття місцевої пожежної команди с. Губник завітали начальник Головного управління ДСНС України у Вінницькій області, полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук, начальник Гайсинського районного сектору Головного управління ДСНС України у Вінницькій області, полковник служби цивільного захисту Володимир Мороз та представники місцевої влади. Хоч село і невелике, всього 16 вулиць, проте є тут освітні заклади, медична амбулаторія, будинок культури, пошта, завод, елеватор та декілька фермерських господарств. Саме у власника одного із таких господарств і виникла ідея про створення у селі підрозділу вогнеборців. На це підприємець Нільс Петерсон, який вже понад 15 років проживає в Губнику, передав півтора мільйона гривень. Збудували нове пожежне депо за два місяці. Воно обладнане кімнатою відпочинку для особового складу, котельнею для обігріву всіх приміщень, а також санвузлом. У новоствореній команді нестимуть службу четверо місцевих жителів, які матимуть ще й офіційне працевлаштування та гідну заробітну платню.  Сільські вогнеборці, забезпечені бойовим та форменим одягом, спорядженням та необхідною пожежною технікою.
«Створення місцевих пожежних команд на території об’єднаних територіальних громад дозволяє швидше рятувати життя та майно людей, оперативніше реагувати на пожежі й інші надзвичайні події та забезпечувати надійний захист громади найвіддаленіших населених пунктів», – сказав полковник Шевчук.
Ця подія стала результатом реалізації реформи ДСНС, що відбувається в рамках процесу децентралізації влади. Одним із напрямків її є створення в регіонах підрозділів місцевої пожежної охорони.

Останні новини

Новини

25 Березня
24 Березня
23 Березня
22 Березня
21 Березня