11 Червня, 2021, 17:38

На Вінниччині стартував автомотофестиваль позашляховиків

На Вінниччині стартував другий автомотофестиваль “OFF ROAD FREE FEST”. В урочищі Кадуб Томашпільської ТГ впродовж двох днів на автомобілях, позашляховиках, мотоциклах і квадроциклах змагатимуться учасники з усієї області.

На Вінниччині стартував автомофестиваль

У перший день фестивалю змагалися на багі, квадроциклах та джипах. Усього близько 30 учасників, каже співорганізатор заходу Володимир Шевчук. Для перегонів підготували три траси різного ступеню важкості, загалом, близько 4-х кілометрів.

На Вінниччині стартував автомофестиваль

“На сьогодні заплановано дві траси. Одну ми назвали “спрінт”. Це колова гонка на час і кількість пройдених кіл. Є траса, ми її “поросятко” назвали. Тут будуть більш підготовлені автомобілі. Тут такі броди і води — 1,5 метрів”, — каже Володимир Шевчук.

Трасу саме із такими перешкодами обрав вінниччанин Сергій Кушнір. Вона заскладністю найважча, каже чоловік. Сьогодні на джипі він стартував першим. На змагання приїхав із дружиною та дітьми. Каже, участь у таких бере не вперше. Додає, перед заїздом, обовʼязково перевірив трасу.

На Вінниччині стартував автомофестиваль

На автомотофестиваль приїхав і Євген Заїка. Каже, для нього це хобі. Сюди приїхав для нових знайомств та відпочинку. Додає, свою автівку переробляв сам, бо спеціальних машин для подібних перегонів додає немає.

На Вінниччині стартував автомофестиваль

Оцінки учасникам озвучуватимуть в останній день змагань, каже один із членів журі Андрій Іванішин. Переможці ж отримають призи, зокрема, запчастини до автівок або домашню техніку.

Останні новини

Новини

4 Серпня
3 Серпня
2 Серпня