4 Травня, 2022, 9:23

На Вінниччині ще дві релігійні громади перейшли до Православної Церкви України

3 травня священники УПЦ МП Віталій та Назарій Трач звернулися до митрополита Вінницького і Барського Симеона з проханням прийняти їхні парафії до Православною Церквою України. Обоє духівників з Хмільницького району. 

Про це повідомляє пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви.

Протоієрей Віталій Трач є настоятелем храму святої праведної Анни села Голендри та Свято-Троїцького храму села Заливанщина Хмільницького району Вінницької області. До парафії села Заливанщина належать села Голубівка, Герасимівка, Первомайськ та Весела, жителі яких також підтримали прохання свого настоятеля.

Третьою парафією, що приєдналася до ПЦУ, стала парафія храму преподобної Параскеви Сербської села Мирне Хмільницького району, де служить ієрейНазарій Трач. У відповідь на прохання священників та церковних громад митрополит Симеон видав укази про прийняття їх до складу Вінницько-Барської єпархії УПЦ (ПЦУ).

“Вітаємо духовенство і вірян сіл Заливанщина, Голендри, Мирне, Голубівка, Герасимівка, Первомайськ та Весела у великій родині канонічної помісної Православної Церкви України!”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше митрополит Вінницький та Барський УПЦ МП Варсонофійскаржився, що його священників б’ють.

Два священники з Московського патріархату попросили прийняти їх до ПЦУ на Вінниччині (Фото)

Два священники з Московського патріархату попросили прийняти їх до ПЦУ на Вінниччині (Фото)

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня