8 Травня, 2023, 9:58

На Вінниччині рятувальники ДСНС спільно з UNICEF навчають дітей правил безпеки (ФОТО)

6 травня вінницькі рятувальники завітали на День народження до мобільної точки «Спільно» Дитячого фонду ООН (UNICEF) в обласному центрі.

Для малечі влаштували яскраве шоу з танцями, малюванням та цікавими іграми, а рятувальники розповіли все про мінну і пожежну безпеку, навчили правильно реагувати на кризові ситуації.

Психологи ДСНС проінструктували як не піддатись паніці під час надзвичайних ситуацій.

З 5-го травня в області відкрито ще дві точки «Спільно» Дитячого фонду ООН (UNICEF), вони діятимуть у м. Хмільник та м. Жмеринка.

У цьому затишному куточку малеча, дорослі та гості щодня можуть проводити дозвілля змістовно та з користю. До послуг дітей багатофункціональний простір для різноманітних занять. Малеча різного віку матиме можливість урізноманітнити своє дозвілля, спілкуватись, грати, набувати нових знань і навичок. Рятувальники також постійно долучаються до проведення пізнавальних заходів.

Під час зустрічі діти в ігровій формі повторюють правила пожежної безпеки життєдіяльності. Фахівці ДСНС наголошують і на правилах поведінки під час сигналу “Повітряна тривога”, а особливу увагу зосереджують на тому, що потрібно зробити, коли випадково натрапили на невідомий підозрілий предмет та чого очікувати від «взаємодії» з ним.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня