30 Березня, 2023, 16:38

На Вінниччині працевлаштували майже тисячу переселенців. Які професії актуальні?

Майже тисячу осіб з числа ВПО працевлаштували на Вінниччині з початку повномасштабного вторгнення, передає “Суспільне.Вінниця”. Як розповіла директорка обласного центру зайнятості Галина Скоковська, найчастіше переселенці йдуть працювати на підприємства, які займаються торгівлею, виробництвом, будівництвом, у лікарняні та медичні заклади, а також у заклади громадського харчування. Їхня середня заробітна плата складає 9 тисяч гривень.

Найбільше працевлаштованих у Вінниці та Тульчині. Із початку 2023 року це 125 осіб. Щоб пришвидшити працевлаштування, тим, хто шукає роботу, пропонують пройти профнавчання або стажування на робочому місці в роботодавця та підвищити кваліфікацію.

За її словами, традиційно затребувані люди з інструментами для сільського господарства, машиністи, трактористи й водії.

Наразі на обліку у обласному центрі зайнятості у пошуках роботи 5,5 тисяч безробітних, з них 3,5 тисячі отримують допомогу по безробіттю. 459 людей – це ВПО, повідомила директорка обласного центру зайнятості Галина Скоковська. Найактуальнішими вакансіями для подільського ринку праці залишаються сезонні аграрні робітники.

Детальніше – у сюжеті “Суспільного”:

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня